Nabídka práce: Operátor/ka výroby / dvousměnný provoz, Ústí nad Orlicí

mzda CZK 25000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Ústí nad Orlicí
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Co vás čeká: - kontrola výlisků vzhledově i pomocí jednoduchých kalibrů dle dílenských vzorů - ruční třídění výrobků - dokončovací práce na výliscích dle PP - balení výrobků do kartonů, pytlů a jiných zásobníků pro přepravu a skladování dle balicího postupu - montážní práce a následné balení - odvádění výroby na odváděcích terminálech Co požadujeme: - SOU - manuální zručnost - spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost Co vám můžeme nabídnout: - příspěvek na dopravu - stravenky - 5 dnů (směn) placeného volna (nad rámec řádné dovolené) - výhodný tel. tarif i pro rodinné příslušníky - příspěvek na životní pojištění - zvláštní prémie - pracovní poměr na dobu určitou na 9 měsíců s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Kontaktní jméno:
Daniela Gregarová Drašnarová

Telefon:
464 622 118

Emailová adresa:
kariera@ims-sro.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem