Nabídka práce: pomocník operátora nabíjecího vozu, Louny

mzda CZK 30000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Louny
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Popis pozice: - pomocné práce při provádění trhacích prací velkého a malého rozsahu - pomocné skladovací práce - vypracování určených dokumentů - plnění úkolů při údržbě areálu Požadavky: - strojnický průkaz výhodou - VZV - výhodou - trestní bezúhonnost - komunikační schopnosti a loajalita - časovou flexibilitu Nabízíme: jednosměnný provoz perspektivní práci v dynamické a rozvíjející se firmě odborné školení a další možné vzdělávání (VZV, střelmistrovský průkaz, aj.) odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce příspěvek zaměstnavatele na stravování příspěvek na důchodové, nebo životní připojištění volné víkendy kontakt:tel.: 731095668 - 8-16 hod, e-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz

Kontaktní jméno:
Jaroslava Urbánková

Telefon:
731095668

Emailová adresa:
jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem