Nabídka práce: Pracovník v expedici, Ústí nad Orlicí

mzda CZK 25000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Ústí nad Orlicí
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Náplň práce: - Příjem zboží, skladování, příprava a výdej ze skladu - Manipulace se zbožím do/z regálů pomocí VZV a ručních palet. vozíků - Výdej zboží dle skladových pozic v návaznosti na dokumentaci - Administrativní činnosti spojené s transportem a inventarizací sortimentu - Práce s nízkozdvižným a vysokozdvižným vozíkem Požadavky: - Pečlivost a spolehlivost - Zkušenosti na obdobné pozici a práce s VZV výhodou - Základní znalost PC - Nástup možný ihned Nabízíme: - Stabilní pracovní místo - Zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti - Výkonnostní odměny - Firemní akce - Zvýhodněný nákupu výrobků - Stravování v místě, možnost výběru vegetariánského jídla Kontakt: telefonicky nebo emaillem

Kontaktní jméno:
Pavlína Procházková

Telefon:
601 171 870

Emailová adresa:
prochazkova@mediate.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem