Nabídka práce: provozní elektromechanik, Bruntál

mzda CZK 29000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Bruntál
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

pracovní náplň: - vyhledávání a odstraňovaní poruch strojů elektrotechnického charakteru - provádění preventivní kontroly a údržby elektrotechnického zařízení - komunikace s ostatními úseky - práce s technickou dokumentací požadujeme: - SOU/SŠ elektro, praxe v oboru výhodou - odborná kvalifikace dle nařízení vlády 194/22 Sb. (dříve vyhlášky 50/78 Sb.) - manuální zručnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a samostatnost 5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, roční odměna, životní pojištění, odměna za odpracování plného měsíčního pracovního fondu Kontakt Bc. Chlupová Lucie, MBA., tel.: 554748320 (7-15 hod), e-mail: lucie.chlupova@hobes.cz, osobně K Luhům 151, 793 12 Horní Benešov (7-15 hod)

Kontaktní jméno:
Bc. Lucie Chlupová MBA

Telefon:
554748320

Emailová adresa:
lucie.chlupova@hobes.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem