Nabídka práce: Seřizovač lisů, Ústí nad Orlicí

mzda CZK 40000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Ústí nad Orlicí
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Co vás čeká: - práce v nepřetržitém provozu - příprava materiálu pro lisování - nasazení formy na lis, seřízení a nastavení technologických parametrů výroby - zajištění dokumentace a záznamů výroby Co požadujeme: - spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost - praxe v oboru a znalost technologie vstřikování plastů výhodou - obsluha PC - jeřábnické a vazačské zkoušky, osvědčení na MDV výhodou Co vám můžeme nabídnout: - příspěvek na dopravu - stravenky v hodnotě 180,- Kč / směna - 5 dnů (směn) placeného volna (nad rámec řádné dovolené) - příspěvek na životní pojištění - zvláštní prémie - pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Kontaktní jméno:
Daniela Gregarová Drašnarová

Telefon:
464 622 118

Emailová adresa:
kariera@ims-sro.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem