Nabídka práce: Technický/á pracovník/ce - vedoucí provozně technického úseku, Znojmo

mzda CZK 34000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Znojmo
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Požadavky a náplň práce: - zkušenosti s vedením kolektivu - osobnostní předpoklady - komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, bezúhonnost - všeobecná orientace v technologických postupech oprav a běžné údržby budov a technických zařízeních - znalost obsluhy PC - MS Word a Excel, ŘP skupiny B, příp. T - vedení provozně technického úseku (stravování, úklid, údržba, prádelna) - zajišťování technické správy rozsáhlých majetkových souborů - zajišťování pravidelných prohlídek, revizí a servisů technických zařízení - zajišťování provozuschopnosti, oprav a běžné údržby budov - vedení evidence spotřeby energií, PHM, odpadů apod., zpracování statistických výkazů - vedení evidence majetku včetně provádění inventarizací - navrhování a zpracovávání podkladů pro výběrová řízení - vyhotovování objednávek nebo návrhů smluv a následné zveřejňování v registru smluv, protikorupčním portálu a na stránkách zřizovatele Zaměstnanecké výhody: - finanční odměny, podnikové stravování, benefity FKSP Informace: - osobně - mailem - telefonicky.>

Kontaktní jméno:
Kamila Svobodová

Telefon:
515 339 157

Emailová adresa:
svobodova.k@domovskalice.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem