Nabídka práce: Vedoucí prodejny, Plzeň-město

mzda CZK 33000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Plzeň město
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, plánování směn zaměstnanců, administrativa spojená s řízením prodejny, aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny, komunikace s ostatními odděleními firmy, pravidelné porady vedení společnosti apod. Požadavky: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka, znalost vedení týmu, orientace v administrativě apod. Nástup možný ihned Zaměstnanecké výhody: Nákup na zaměstnaneckou slevu, finanční benefity, provize z prodeje, stravenkový paušál, zvýhodnění telefonní tarif, rodičovský příspěvek 2000 Kč/měsíc a další.

Kontaktní jméno:
Kateřina Veselá

Telefon:
604 234 787 (7-15h)

Emailová adresa:
katerina.vesela@bikerscrown.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem