Obchodní referent/ka, region Svitavy

mzda CZK 30000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Svitavy
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

NÁPLŇ: zajišťování obchodní agendy společnosti, komunikace s obchodními partnery společnosti, přijímání a vyřizování poptávek , tvorba obchodních nabídek, zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence, vyhodnocování objemu prodejů a potřeby nákupu dle jednotlivých dodavatelů, sortimentu a druhů POŽADAVKY: minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, vynikající komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování, pečlivost a samostatnost NABÍZÍME: zázemí prosperující společnosti, práce na 1 směnu, příspěvek na stravné, vánoční prémie, možnost zvyšování kvalifikace, firemní akce, nástup možný dle domluvy, obědy v místě provozu nebo stravenkový paušál, po roce příspěvek na životní, nebo penzijní pojištění. KONTAKT: osobně, telefonicky 8.00-14.00 hod

Kontaktní jméno:
Kristýna Hladilová

Telefon:
461 353 333, 601 089 598

Emailová adresa:
invekta@invekta.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem