Pracovník expedičního skladu, region Ústí nad Orlicí

mzda CZK 30000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Ústí nad Orlicí
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Náplň práce: - příprava, balení a nakládka zakázek - zajištění přepravy /komunikace s dopravci/ - realizace kooperačních zakázek - rozvoz lokálních přeprav - zodpovědnost za sklad hotových výrobků /příjem z výroby, uskladnění/ - práce s interním CRM/ERP systémem Požadujeme: - komunikační a organizační schopnosti - řidičský průkaz /do 3,5t/, zkušenosti s VZV - samostatnost, spolehlivost - SŠ vzdělání s maturitou Nabízíme: práci ve stabilní firmě, dovolená 5 týdnů, sick days, příspěvek na stravování, zvýhodněný tarif T-Mobile, docházkový bonus, příspěvek na penzijní připojištění, jednosměnný provoz Kontakt: telefonicky nebo e-mailem Šplíchalová Marie, tel.: 465 509 213, e-mail: splichalova@jindra.cz

Kontaktní jméno:
Marie Šplíchalová

Telefon:
465 509 213

Emailová adresa:
splichalova@jindra.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem