TECHNICKÝ MANAŽER/KA KVALITY, region Nymburk

mzda CZK 48000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Nymburk
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Náplň práce: - Zajištění procesů systému managementu kvality a bezpečnosti potravin. - Zodpovědnost za evidence stanovených kritických bodů CCP. - Systému kvality podle normy BRC. - Udržování vnitřních systémů řízení jakosti podle standardů EU. - Řízení analytických vzorků. Znalost mikrobiologie ve vztahu k chlazenému htovému jídlu a výrobnímu prostředí. - Znalost a kontrola HACCP včetně implementace, hodnocení, kontroly. Požadavky : - VŠ vzdělání (oblast potravinářství) nebo odpovídající praxe (kvalita v potravinářství). - Znalost systémů kvality a bezpečnosti potravin. - PC (min. Microsoft Office) + běžná uživatelská zdatnost. - Smysl pro pořádek, pečlivost při zpracovávání dokumentace. Mzdové ohodnocení dohodou (dle znalostí a praxe). Kontaktovat nás můžete e.mailem.

Kontaktní jméno:
Pavel Kořínek

Emailová adresa:
pavel.korinek@gs-marketing.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem