Údržbář/ka strojů a zařízení, region Svitavy

mzda CZK 28000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Svitavy
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

NÁPLŇ PRÁCE: vedení skladu potřebných látek a materiálu, výběr a zavedení optimálních produktů, doplňování olejů emulzí do strojů a nádrží, jejich monitoring, kontrola a evidence, kontroly a výměny filtrů a filtračních materiálů, zajištění recyklace a likvidace použitých materiálů, rozmanitá práce v rámci jednoho výrobního areálu, zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se společnosti, možnost profesního rozvoje POŽADUJEME: výuční list, nejlépe strojního zaměření, pečlivost a samostatnost, výpis z rejstříku trestů NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day, zvýhodněný tarif pro mobilní telefony i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, možnost závodního stravování, příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění KONTAKT: emailem, telefonicky

Kontaktní jméno:
Jana Machová

Telefon:
737 202 542

Emailová adresa:
jana.machova@stvservice.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem