Vedoucí skladu stavebnin-NETOLICE, region Prachatice

mzda CZK 35000.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Prachatice
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Pracovní náplň: . Kompletní správa skladu stavebnin v Netolicích . Realizace objednávek a prodejů s příslušnou administrativou . Jednání s dodavateli a odběrateli . Vystavování dokladů . Logistika a koordinace s pobočkami společnosti Požadujeme: . SŠ vzdelání ukoncené maturitou . Znalost práce na PC . Ovládání vysokozdvižného vozíku ( pri znalosti osvedcení zarídíme ) . Chut pracovat, samostatnost, zodpovednost . Praxe na pozici prodejce ci ve stavebnictví výhodou Nabizime: . Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz . Proplácení přesčasů . Zázemí silné a stabilní frmy, fungující 33 let. . Možnost profesního růstu spolu s růstem mzdy na základě výsledků . Zaměstnanecké slevy na prodávané produkty . Stravenkový paušál min. 2.324,- Kč Mzda: . Očekávaná mzda 35.000,- Kč . Bonusy dle prodejů a ziskovosti prodejny V případě zájmu prosím zašlete životopis na email vedeni@stabe.cz , či volejte tel: 605 299 820 - Martin Beránek

Kontaktní jméno:
Martin Beránek

Telefon:
605 299 820

Emailová adresa:
vedeni@strabe.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem